"מה טעים"

רועי חיגשי

להיות תותח או נמרח, חזקה או אזעקה זה לא רק עניין של בדיחה ו/או חריזה- זה עניין של העברת האחריות אל הילד להחליט ולבחור לאכול בריא? או "להתייחס לגופם כמו אל קרואסון לא טרי…!

(שם במה:"רועיקי מצחיקי" ) בן 39 נשוי ואב ל3. מורה לחינוך גופני 7 שנים ובעל תואר שני בחינוך לבריאות. מדריך קפוארה, אתלטיקה, התעמלות לגיל הרך, מדריך שחייה, מדריך חדר כושר, מדריך כדורסל והתעמלות אקרובטית. לימדתי בשנים האחרונות בבית ספר שזר חולון והשנה אני בשנת חל"ת ומלמד ומפעיל בעיקר במגזר הפרטי.

על המיזם

מערכת "שיעור מה טעים" נועדה להעלות את נושא התזונה במסגרת הפסקת האוכל באמצעות הומור ומתן משוב ואיסוף נתונים בשקיפות מול התלמידים.

.המערכת בנויה משני רכיבים: איסוף נתונים ומצגת הכוונה.

האפליקציה מעניקה משוב משעשע וקוהרנטי לקידום מודעות התזונה לילדים בכיתות א' עד ג' באמצעות מצגות וכוללת 30 מיני מערכי שיעור הכוללים:   משחקים, שעשועוני ידע ופעילויות מגוונות המקדמות ורותמות את התלמידים בנושא תזונה נכונה.

על התוכנית

התכנית נתנה לי במה ענקית להציג ולפתח את הרעיון שלי ממצב לומדה ומצגת לאפליקציה עשירה בנתונים המעניקים רלוונטיות ויעילות משמעותית למיזם. כמו כן קיבלתי חשיפה נהדרת, ליווי צמוד, מענה מקצועי ובעיקר גב לכל שאלה.

בנוסף ישנו מרכיב של למידה פעילה: תלמידים מכיתות גבוהות המאותרים על ידי מורה אחראי נכנסים לכיתות הנמוכות בזמן הפסקת האוכל ומעבירים להם פעילות ואוספים נתונים בכדי להעניק משוב יומי וחודשי.

חזון: להפיץ בכל הארץ, ( וגם בעולם)  להעשיר את התכנית בעוד פיצ'רים, לחולל מהפיכה בנושא התזונה ולהפוך כל ילד למצטיין "שיעור מה טעים".

לעמוד החיצוני של המיזם